הצהרת נגישות

סטטוס נגישות

אנו בחברת מלרוז, מאמינים כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד, ורצוננו הוא לספק אתר אינטרנט שנגיש לקהל הרחב ביותר, ללא קשר לנסיבות וליכולת. בכדי לממש זאת, אנו שואפים לדבוק בקפדנות ככל האפשר בהנחיות הנגישות לתוכן ברשת האינטרנט על פי התקן הישראלי ת"י 5568 ברמה AA. הנחיות אלה מסבירות כיצד להנגיש תוכן באינטרנט לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות. עמידה בהנחיות אלו מסייעת לנו להבטיח כי האתר נגיש לכל האנשים: אנשים עיוורים, אנשים עם לקויות מוטוריות, ליקוי ראייה, מוגבלות קוגניטיבית ועוד.

אתר זה מונגש על פי הנחיות אלו, ובנוסף עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית וללא קורא מסך מגשר- להתאים את ממשק המשתמש של האתר ולעצב אותו לצרכים האישיים שלהם.

שימוש בקורא מסך וניווט במקלדת באתר האינטרנט שלנו

האתר משתמש ביישום טכנולוגי של חברת EqualWeb Ltd ופועל ברקע. תפקידו של רכיב זה לייעל את רמת הנגישות של האתר שלנו. יישום זה מתאים את הפונקציונליות וההתנהגות של האתר לקוראי מסך/מכשירים המשמשים את המשתמשים העיוורים ופונקציות מקלדת המשמשות אנשים עם לקויות מוטוריות עם או ללא שימוש בקורא מסך כלשהו. 

התאמות צבע – המשתמשים יכולים לבחור פרופילי ניגודי צבע שונים כגון אור, כהה, הפוך ושחור-לבן. בנוסף, משתמשים יכולים להחליף ערכות צבע של כותרות, טקסטים ורקעים, עם מעל 7 אפשרויות צביעה שונות.
התאמות גופנים – משתמשים יכולים להגדיל ולהקטין את גודלו, לשנות את משפחתו (סוג), להתאים את המרווח, היישור, גובה הקו ועוד.
התאמות סמן – אנו מספקים למשתמשים אפשרות לשנות את צבע וסמן הסמן, להשתמש במצב הדפסה, לאפשר מקלדת וירטואלית ופונקציות רבות אחרות.
הדגשת תוכן – המשתמשים יכולים לבחור להדגיש אלמנטים חשובים כמו קישורים וכותרות. הם יכולים גם לבחור להדגיש אלמנטים ממוקדים או מרחפים בלבד.
קורא טקסטים – קריאה של תוכן האתר בקול לבחירתכם, בדפדפנים נתמכים.
מגדלת טקסט – הגדלת התוכן שנבחר על ידי הסמן , והצגתו במיקום מיועד.
מצב קריא – הצגת תוכן האתר בדף נפרד, קריא וברור.
תיאורי תמונה – הצגת תיאורי תמונות ככל שיהיו בחלון חדש. 
 

התאמות ממשק המשתמש, העיצוב והקריאות הקיימות באתר האינטרנט שלנו

 אפשרות לניווט מבוסס מקלדת
 התאמת האתר לטכנולוגיה מסייעת של NVDA
 הגדלת הגופן באתר ל-4 רמות הגדלה
 קיבוע של אלמנטים נעים ועצירת הבהוב
 ניגודיות צבע שונה על רקע כהה
 ניגודיות צבע שונה על רקע בהיר
 התאמה למשתמשים עיוורי צבעים
 שינוי גופן לקריאות טובה יותר
 סמן מוגדל ושינוי צבע לשחור או לבן
 הגדלה של התצוגה ל-~200%
 הדגשת קישורים באתר
 הדגשת כותרות באתר
 הצגת טקסט חלופי לגרפיקה
 הצהרת נגישות
 שליחת משוב נגישות

תאימות דפדפן ותמיכה טכנולוגית

אנו שואפים לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים והטכנולוגיות המסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי להיות מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות מעל 95% מנתח שוק המשתמשים כולל גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אפל ספארי, אופרה ומיקרוסופט אדג ', JAWS ו- NVDA (קוראי מסך), שניהם עבור חלונות ומשתמשי MAC.

הסדרי נגישות בחנות

אנו מקבלים קהל בכתובת העצמאות 55, קריית אתא. קיימת חניית נכים נגישה בסמוך למקום.

דלת הכניסה מאפשרת כניסה ויציאה נגישה לכסאות גלגלים. כמו כן, במידה ובחרתם באפשרות לאיסוף עצמי ניתן להתאים את אופן קבלת המשלוח למקום נגיש בתיאום מראש עם שירות הלקוחות. 

הערות, הארות ומשוב

למרות המאמצים הטובים ביותר שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסרים להם פיתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. ועדיין, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה ופיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.
וכל זה בשבילך ולמענך וכמובן, בהתאם לדרישות החוק המשתנות.

אם מצאת תקלה, אם אתה מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, נשמח לשמוע ממך. תוכל לפנות אלינו באמצעות הטלפון 050-8353610 בשעות הפעילות שלנו, באמצעות הדוא"ל הבא: customer-service@melrose.co.il או באמצעות טופס בעמוד צור קשר.